reede, 5. september 2014

Kettad lendama

Eelmisel nädalal toimunud sündmustest võib kindlasti esile tuua Järva-Jaani esimese Rattaralli, kust võttis kokku osa pea 50 osalejat. Kahjuks ise ikkagi ei saanud minna, sest osalesin Paide kultuurikeskuse nõukogu töös. Kuulsin ainult positiivset tagasisidet, nii et kiitus Ratta ja Suusaklubile ning eelkõige Teet Kallakmaale. Nüüd ilmselt hakatakse tegema talveplaane.

Pühapäeval jagasime Koeru vallaga Karedat, kuid jäigi jagamata. See oli muidugi huumoriga auhinnaks pandud.  Toimus siis Eesti meistrivõistluste III liiga kohtumine Koeru JK ja FC Järva-Jaani vahel. Jäime poolajaga taha 0-2, kuid teise poolaja alguses suutsime kohe kaks tagasi lüüa ning rohkem võrku ei sahistatud. Seekord sain kirja väravasöödu, värava ja kollase kaardi. Viimane neist oli mul juba kolmas ja seetõttu jääb sellepühapäevane mäng mul vahele, kuid seda enam tuleb fännidel kohale tulla.

Esmaspäeva hommik algas loomulikult kooli aktusega. Ütlesin ka taas paar tarka ja innustavat sõna. Loodan, et miskit tolku ka sellest on. Positiivne on see, et 10. klassis on meil 12 õpilast, samal ajal Aravetel 5 ja Koerus 10. Ega tegelikult Paides ka midagi lustilist pole, mõlemas koolis on ainult üks 10. klass ehk paralleele pole. Kolmapäeval sai Maavalitsuses kokku nn riigigümnaasiumi töögrupp. Esimesel korral väga kaugele ei jõutud. Pigem saime ülevaate praegusest seisust, kuid numbrid on muidugi nukrad. Viljandi riigigümnaasiumi direktor rääkis oma loo ja see on muidugi vägev. 6 suunaga akadeemiline kool on uhke ikka küll. Me veel ei teahetkel enda tuleviku kohta suurt midagi peale selle, et ehk mingid lepped saavad septembris ikka sõlmitud. Elame näeme.

Teisipäevast saab välja tuua vaid selle, et osalesin Järvamaa Keskraamatukogu nõukogus ja kutsun kõiki järgmisel kolmapäeval Paide raamatukokku minema, sest seal on lahtiste uste päev ning külalisi viiakse sinna, kuhu tavaliselt ei lubata. Lisaks toimub ka uue ajalooraamatu "Kus käiakse, sinna jäävad jäljed" tutvustus.

Tänases Järva Teatajas oli artikkel ka uuest arengust Järva-Jaanis. Nimelt on kutsekasse üles pandud helistuudio ja seda noorte endi initsiatiivil ja entusiasmil. Lahe. Pean ka oma bändiga sinna aja vist bronnima. Kui huvi, siis võtke ühendust Andi Metsaluga.

Täna üldiselt rahulik päev. Kahjuks ei saanud minna Eistveresse laulupeo tänuüritusele, kuid meie toredad ja tublid olid kohal seal. Täna õhtul toimus disc-golfi neljas nädalamäng. Seekord olin kolmas. Eraldi arvestus oli ka proffidele, kes laupäeval toimuvaks ürituseks harjutavad. Kui eelmine kord oli neile auhinnaks kolmes eri suuruses haamrid, siis sel korral kruvikeerajad. Praktilised auhinnad on alati peale läinud. Laupäeval on peale mängijate ka pealtvaatajad teretulnud ning teeme neile ka eraldi kohad, kust jälgida, sest kogu raja ulatuses seda teha ei saa. Kohapeal on võimalus endale ka kettaid soetada, nii et igal juhul tasub kohale tulla.

Pühapäevasest jalgpallist oli juba juttu. Pühapäeva õhtul toimub komando koosolek ka, loodan jõuda. Uuel nädalal kohe miskit kalendris ei ole. Kolmapäeval toimub JOL-i juhatus.

Olge mõnusad

1 kommentaar:

  1. Tähelepanu !!!

    minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

    Attention !!!

    my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

    VastaKustuta