teisipäev, 2. august 2011

Lühidalt

Hiline tund on küll, aga paari sõnaga.
Reedel saime JOL-i laagris tubli kolmanda koha kaheksa võistkonna seas. Võitis Paide linn. Vihma küll kallas, kuid meel oli kõigil hea ja üritus läks korda.
Eilne jalgpallimäng kodumurul ei toonud taas head tulemust. 2-3 kaotus oli tõsiasi. Kuigi läksime Marko Miti esimese minuti väravast juhtima ja ma suutsin enne poolaja lõppu mängu viigistada, ei suutnud me viiki välja võidelda. Aitäh publikule ja 14. augustil jälle.
Täna oli puhkuse esimene päev ja läks suure remondi tähe all nagu paljudel see läheb. Homme ja ülehomme ilmselt ka ning siis sportlik nädala-lõpp kui neljapäev-reede osaeln esimest korda KOV juhtide suvisel mitmevõistlusel, kust otse lähen Pärnumaale, et reede õhtul osaleda Tori põrgu triatlonil ning kodukandipäevadel. Pühapäevaks kodus tagas, et sõita jalkapoistega Tallinnsse kohtume Raasiku Joker meeskonnaga.
Neljapäeval vist ei saa Rõugest sissekannet teha, nii et kui mitte varem ei kuule, siis järgmisel esmaspäeval anna teada kuidas läks.
Ahjaa, kes veel väga tüdind pole minust, siis homme võib mind kohata ETV-s Eesti mängus osalemas.