Esmaspäev, 11. november 2013

Kadu või tegu

Hmm. Vaatasin praegu imestusega, et eelmisel nädalal jäi miskipärast teine sissekanne tegemata. Neljapäeva õhtu lõppes Mandariinide filmiga, mis oli ikka väga hea. Kel vähegi võimalik, siis minge vaatama. Ei imesta üldse, et Gruusias kinodel "katused lendasid". Hea näitlejatöö ning sügav sisu. Järva-Jaani kino oli taas rahvast täis ning jääme järgmisi hitte ootama. Reede õhtu lõppes kahe järjestikuse trenni ning sünnipäeva ettevalmistustega ning ilmselt sinna see sissekanne jäigi.

Kui nüüd veel kohtumistele tagasi vaadata, siis Karinu karjääriga on seis nii, et 5-6 aastat käib kindlasti tegevus olemasoleva karjääri juures ning laienemine on külast eemale alevi poole. Seejärel vaadatakse ja kuulatakse maad põhja poole, kus tehtaks vähem "tüli" ning plaan C või D oleks alles Metsla kant, kuid ka see pole veel kindel.

Karinu külakoosolekul oli mure, et hommikused bussiajad ei klapi kuidagi ehk siis Karinult jõuab buss paar minutit hiljem Jaani kui siit edasi Paide läheb. Suhtlesin Järvamaa Ühistranspordi Keskusega ning see mure peaks olema nüüd lahendatud.

Neljapäevane osaluskohvik noorteteemal oli asjalik, kuid ainukese puudusena nägin seda, et lõpus ei tehtud teemade kokkuvõtteid ning lõpp jäi kuidagi õhku. Loodetavasti kokkuvõtted ikka saadetakse peagi järgi. Uudiseid ja pilte JT-st ning videointervjuusid jarva.ee-st, kus minagi paar sõna rääkisin.

Nädalavahetus oli tegus ja kiire. Laupäeval pidasin poisi esimest suuremat sünnipäeva ning seda siis Järva-Jaani Noortekeskuses, kus selleks head võimalused. Õhtul käisid Mardid ning seejärel sai isegi üle mitme-setme aasta jooksmas käidud, saagiks natuke raha, õunu, küpsiseid ning üks õlu. Aitäh lahketele peredele :)

Pühapäeval oli isadepäev ning lisaks mitmetele külaskäikudele tegin ka ühe väikse remonditöö, mis ju isadel on käpas. Nimelt oli järve ääres päästetornil uks "ise eest ära kukkunud",  panin kuni kevadeni selle nüüd kinni. Kui näete seal kedagi liikumas, siis andke neile häälekalt märku, et see ikka vabatahtlikele päästjatele mõeldud.

Eelmisel nädalal tuli kohale ka L.Kuhlbergi mälestuspink, mille avamine toimub 26. novembril kel 14.00 Pastoraadi ja Kultuurimaja vahelise kõnnitee ääres. Minu meelest on pink päris väärikas.

Täna siis tavapärane töönädala algus. Pealelõunal oli notar ning ostsime vallale kaks teejuppi Kuksema külas. Seejärel soovisin Paide uuele linnapeale ja valitsusele edu. Loodan ja ootan sellelt koosseisult päris palju. You can do it Alo. Minu hinnang esimestele otsustele küll nii negatiivsed pole nagu kommentaariumis kohati leidub. Selge on see, et valitsus peab olema paaritu arv, sest muidu juhtub nii nagu..... Mnjah. Paide linnavolikogu istungil avaldatud arvamused olid ka huvitavad. Ants Hiiemaa avaldus oleks muidu täitsa asjakohane, võõrale pilgule ilmselt nii ongi. Kes vähegi asja lähemalt teab, siis oleks võinud samalaadne kõne olla enne valimisi oma nimekirja ees, aga ei hakka siin rohkem haavale soola raputama. Mis puudutab üldse neid maailmavaatelisi väljaütlemisi, et kuidas nüüd sotsid said võimule jne jne., on mul tahtmine alati küsida, et kuidas üle Eesti erinevates omavalitsustes näeb ikka väga erinevaid kooslusi. Vist on kõik kõigiga kuskil ühes paadis. Ehk teisisõnu- loevad ikka inimesed, mitte nende jope värv.
Üllatusuudis tuli Väätsa mailt, õigemini Tartust, kus sai abilinnapeaks Jarno Laur. Väärt mees läheb Tartusse, kus hakkab planeeringu valdkonda koordineerima. Igaljuhul soovin edu ning tänan meeldiva koostöö eest. Väätsa, aga on päris suure küsimärgi ees. Mis edasi? Mantel, mis varna pandi on ikka päris suur tegelikult.

Sel nädalal jääb puhkusele keskkonnanõunik Margit, misjärel läheb juba pikemale puhkusele, nii et kes tahab Margitiga veel asju ajada, siis viimane aeg. Homme-ülehomme paneme ka uue konkursi kuulutuse välja, et asendajat leida.

Homme pidime uue Skatepargi osas kutsekas kokku saama, kuid lükkasime selle kolmapäeva peale, mil saab tulla ka vastava ala spetsialist ning kes paneb projekteerimisele õla alla.
Homses siis väga suurt peale paberimajanduse pole. Õhtul muidugi on järjekordne Järva Kilva voor. Seekord siis Aravetel.

Kolmapäeval osalen ettevõtlusnädala üritusel Maavalitsuses ning kell 15.00 algab selle koosseisu teine volikogu, mille päevakord valla kodukal.  Usun, et tuleb suhteliselt tempokas volikogu. Viimane päevakorra punkt on muidugi kõige isiklikum, sest kandidatuur saab üles seatud.

Kolmapäeva õhtu viib mind Pärnumaile, kus igasügisene Kolledži kossuturniir tulemas. Ehk saab ka ikka mõne korvi kirja.

Neljapäev on tulemas koosolekute virr-varr. 10.00- Kultuuripärandi aasta toimkond, 12.00- Laulupeo tuleteekonna koosolek, 14.00- kool korraldab tänuvastuvõtu, 15.00 R-Allikul ettevõtete tunnustamine ning seejärel Margitile aitäh ütlemine. Õhtuks peaks veel Tallinnasse salajasse proovi jõudma, mille kohta uudis oli Õhtulehes.  Et mitte kaduneljapäev vaid teguneljapäev.

Reedel hetkel kohtumine Swedpangaga, kui nad teevad igasügisest külastust.

Nõnnamoodi siis see nädal läheb ja nii on siis olnud. Muide päike tõuseb homme 8.08 ning loojub 16.02. Nautige igat päeva.

1 kommentaar:

 1. FREE SAMPLE AVAILABLE FOR 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANK NOTES MOST CURRENCIES INCLUDED Contact Whatsapp:..(+4915215387133)

  TOP QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS AND OTHER CURRENCIES AVAILABLE WE HAVE PARTNERS IN ALMOST EVERY COUNTRY SO IF IN CASE YOU ARE LOOKING FOR A FACE TO FACE BUSINESS THEN JUST CONTACT AND STATE YOUR LOCATION AND YOU SHALL HAVE YOUR BILLS

  These features make our bills to be 100% undetected,100% safe and secure to use in any of these areas:

  BANKS, CASINO, ATM, MONEY CHANGERS, STORES. They are 100% Undetected.

  Build trust in yourself when contacting me and don't tell me about your past experience when you were ripped off. I believe that any body who has even been ripped of because of counterfeit money buying went in for small amounts. Shipping is from the US. Within the US is 24hours and outside using is 3 days. We give you tracking number.

  -My Minimum order is 5000fake counterfeit for 500- Shipping is free

  -Face to face Cash on Delivery will be schedule. Some people will want me to send my agents to them so that they can buy directly but for me to send out my agents. There must be a minimum order you want to buy. 120,000 fake counterfeit notes for 20,000 when it comes to face to

  face buying.

  !!!!!!!! CONTACT FOR MORE DETAILS!!!!!!!!


  Email-: perfect-documentation@hotmail.com
  Skype Name:Ranko322
  whatsapp +4915215387133


  E-Mail US Your Questions and Comments.

  We are looking forward to receiving your inquiries and early receipt of your first

  orders!

  SERIOUS INQUIRIES ONLY PLEASE

  VastaKustuta